<

राैतहट,२५ गते असार । आम जनता पार्टीको पर्सा जिल्ला पदाधिकारीको आज बसेको बैठकले शैक्षिक सुधारको लागि संगठन बिस्तारलाई तिब्रता दिने निर्णय गरेको छ । “नो शिक्षक, नो शिक्षण” भन्ने नाराका साथ आजपाले मधेश प्रदेशमा विद्यार्थीको अनुपातमा शिक्षक ब्यवस्था गर्न शैक्षिक आम हड़तालको तयारी स्वरूप बसेको उक्त बैठकले कार्यविभाजन समेत गरेको छ । आम जनता पार्टीका अध्यक्ष एवम् सांसद प्रभुु साहको रोहबरमा बसेको सो बैठकले पर्सा निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ को इन्चार्जमा अफताब आलम र संयोजक शिवनाथ रौनियार, निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ को इन्चार्जमा राजकुमार साह र संयोजक दीपेन्द्र जयसबाल ,निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ३ को ईन्चार्जमा अमिका चौहान र संयोजकमा जलसन खातुन र निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ४ को ईन्चार्जमा संध्या पसवान, सह–इन्चार्जमा ओमप्रकाश कुशवाहा र संयोजकमा बशिष्ट कुशवाहा लाइ चयन गरेको छ । त्यस्तै इदरिस हुसेनलाई आम मुस्लिम मोर्चा र इस्तिखार खालाई पोखरिया नगरपालिका संयोजक, सह– सयोजक ः चनरवती देवीलाइ जिममेवारी दिइएको छ । आजपा अध्यक्ष साहले जिम्मेवारी पाउनु हुने सम्पुर्णलाई एकमुष्ठ हार्दिक बधाई तथा सफल कार्यकालको हार्दिक शुभकामना समेत गर्नु भएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0