<

मुम्बइ, १५ फागुन ।

२२ औं जी सिने अवार्ड मार्च १०, २०२४ मा हुने तय गरिएको छ।

 

सोही क्रममा शाहरुख खान ९ वर्षपछि जी सिने अवार्डमा परफर्म गर्न लागेका छन् । शाहरुखका साथै आलिया भट्ट, बबी देओल, आयुष्मान खुराना, मौनी रोयले पनि परफर्म गर्न लागेका हुन । यस पटक अपारशक्ति खुरानाले जी सिने अवार्डको आयोजना गर्नेछिन्। अवार्ड समारोह एनएसआइ डोममा हुनेछ । यो वर्ली, मुम्बईमा स्थित छ।

 

 

हिजो साँझ अर्थात २६ फेब्रुअरीमा जी सिने अवार्डको पत्रकार सम्मेलन भएको थियो । यस अवसरमा आलिया भट्ट पनि सो पत्रकार सम्मेलनमा देखिएकी थिइन् । सम्मेलनमा सञ्चारकर्मीसँग कुरा गर्दै बबी देओलले तीनै देओलले जी अवार्डमा सँगै आउने प्रयास गर्ने बताए किनभने पछिल्लो वर्ष तीनवटैका लागि बिशेष रह्यो ।

आफ्नो मनोनयनमा बबी देओलले भनेका छन्, ‘यो धेरै स्पेशल छ, उसले जितोस् या हार्‍योस्, जी स्पेशल छ किनभने ‘गदर–२’ त्यहीँबाट आएको हो ।’

नकारात्मक भूमिकाका बारेमा बबीले चलचित्र पहिलेको तुलनामा परिवर्तन भएको र अहिले कुनै पनि नकारात्मक वा सकारात्मक भूमिका नभएको बताए । हरेक व्यक्ति भित्र खलनायक हुन्छ, यो उसले नकारात्मक पक्षलाई कसरी दबाउने र सकारात्मक पक्षलाई बाहिर ल्याउँछ भन्नेमा भर पर्छ।न्युज कारखाना

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0