<

बज्जिकाञ्चल संवाददाता,कटहरिया,जेठ ०३ गते ।
रौतहट जिल्लाको कटहरिया नगरपालिका वड़ा नम्बर ९ मा रहेको तरहारी खोलामा निर्माण हुने दुइ वटा झोलुङ्गे पुलको शिलान्यास गरिएको छ । पुलको कटहरिया नगरपालिकाका नगर प्रमुख अजय प्रकाश जयसवालले बुधवार शिलान्यास गरेका हुन् ।

आवत जावत गर्न सजिलो हुने उद्देश्यले सो ठाउँमा झोलुङ्गे पुल निर्माण गर्न लागिएको हो । पुलको अनुमानित लागत १ करोड २८ लाख रुपैयाँ रहेको भएको नगरप्रमुख जयसवालले बताए ।

शिलान्यास कार्यक्रममा स्थानीय जनप्रतिनिधि लगायत सर्वसाधारण सहभागी भएका थिए । शिलान्यास पछि पत्रकारहरु सँग कुराकानी गर्दै नगर प्रमुख जयसवालले डुमरिया गाउँका स्थानियवासीहरु लाइ नदी वारीपारी गर्न सहज होस् भन्ने उदेश्यले झोलुङ्गे पुल निर्माण हुन लागेको बताए ।
नदी पारी पनि बस्ती भएकोले यो झोलुङ्गे पुलको आवश्यकता पर्न गएको बताए । उनले भने अन्य ठाउँमा पक्की पुलको लागि पहल गरेको जानकारी गराए । शिलान्यास सँगै आजदेखि सुरु भएको पुल निर्माणको काम अब तिन महिना सकिने उनले जनाकारी गराए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0