<

आरके श्रीवास्तव,गरुडा,वैशाख २१ गते

रौतहट जिल्लाको माधवनारायण नगरपालिका वडा नम्बर ३ भेल्ही निवासी डाक्टर अनिल साहलाई बंगलादेशका राष्ट्रपति मोहम्मद सहाबुद्दीनले “द प्रेसिडेन्ट (चान्सलर) तथा एकसेलेंसी स्वर्ण पदक” द्वारा सम्मान गर्नुभएको छ । बंगलादेशमा चिकित्क्षा शिक्षा अध्ययनको क्रममा अन्य देशका विद्यार्थीहरुलाई पछाडि पार्दै सर्वाधिक अंक ल्याइ बंगलादेशका राष्ट्रपतिद्धारा सर्वोत्कृष्ट विद्यार्थीको रुपमा सम्मानित भई सम्पुर्ण नेपालीलाई गौरवान्वित बनाउनु भएको छ ।

जिल्लाको भेल्हीमा जन्मिनुभएका डाक्टर साह बंगलादेशका राष्ट्रपतिबाट अन्तर्रास्ट्रिय स्तरको सम्मान पाउनु सबै नेपालीको लागि साच्चै गर्वको कुरा रहेको छ । बंगलादेशको युनिभर्सिटी अफ साइन्स एण्ड टेक्नोलोजीमा ३ हजार ४० जना एमबीबीएसका विधार्थी मध्ये एमबीबीएस ग्रेजुएट तर्फ सबैभन्दा बढी अर्थात सर्वाधिक प्राप्तांक ल्याएको भन्दै नेपालको मेडिसीटी हस्पिटल काठमाडौंमा कार्यरत डाक्टर साहलाई उक्त पदक द्वारा सम्मान गरिएको हो । अन्तर्रास्ट्रिय स्तरमा नै देशकै सान बढाउनुका साथै देश विदेशमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरुको समेत हौसला बढाउने काम गर्नु भएकोमा रौतहट निवासी कन्सल्टेन्ट युरोलोजिस्ट डा. अनिल साह लाई चौतर्फी बधाई तथा शुभकामना व्यक्त गरिएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0