<

आरके श्रीवास्तव,गरूडा,वैशाख ११ गते
रौतहटको कटहरिया नगरपालिकाको सामुदायिक बिधालयहरूमा पाठ्यपुस्तक वितरण गर्न सुरु गरिएको छ । आज सो नगरपालिकाको वडा नम्बर ७ स्थित रहेको श्री माध्यमिक बिधालय बगहीमा बिधार्थीहरूलाई पाठ्यपुस्तक वितरण गरिएको छ । एक कार्यक्रमका बिच सो वडाका वडा अध्यक्ष सहिद आलमले बिधार्थीहरूलाई पुस्तक वितरण गर्नु भयो ।

सो बिधालयमा अध्ययन गर्ने विद्यार्थीलाई आवश्यकपर्ने सबै पाठ्यपुस्तक आइपुगेको र वितरण कार्यपनि आज बाट सुरु गरिएको प्रधानाध्यापक सरोज साहले बताउनु भयो । सो बिधालयमा करिब ९ सय भन्दा बढी बिधार्थीहरू अध्ययनरत छन् । सोमबार बिधालयका कक्षा ९ र १० मा पढ्ने बिधार्थीहरूलाई पुस्तक वितरण गरिएको छ भने भोली कक्षा ६,७,८ र पर्सि कक्षा १ देखि ५ सम्मका बिधार्थीलाई वितरण गरिने उनले बताए ।

सो अवसरमा कटहरिया वडा नम्बर ८ का वडा अध्यक्ष समिश बिक्रम साह,शिक्षा सह–संयोजक सुरेन्द्र ठाकुर पूर्व प्रअ सुदामा राय यादव,निर्वाचित वडा सदस्य,शिक्षक, शिक्षिका,बिधार्थीहरू लगायत स्थानीय भद्रभलादमीहरूको उपस्थिति रहेको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0