<

आरके श्रीवास्तव,गरुडा,०१ गते वैशाख
रौतहटका प्रमुख जिल्ला अधिकारी धर्मेन्द्र कुमार मिश्र ‘सुप्रबल जनसेवा’ र नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रिय सदस्य कान्तिपुर दैनिकका रौतहट संवाददाता शिवपुरीलाई राष्ट्रपति रामचन्द्र पौडेल बाट ‘जनसेवाश्री’ मानपदवीबाट विभूषित गरिएको छ ।
कपिलबस्तुमा प्रशासनिक सेवामा उत्कृष्ट योगदान पुर्याउने सिडियो मिश्र र पत्रकारिता क्षेत्र बाट पुर्याउनु भएको योगदानको कदर स्वरूप पुरीलाई सो मानपदवी प्रदान गरिएको हो । उक्त सम्मान कार्यक्रम शुक्रबार राष्ट्रपति निवास शीतल निवासमा गरिएको थियो ।
राष्ट्रपति रामचन्द्र पौडेलले विभिन्न क्षेत्रका व्यक्तिहरुलाइ विभूषण प्रदान गर्ने क्रममा यी दुइ जनालाइ विभूषित गरिएको छ ।
राष्ट्रपति भवन शीतल निवासमा आयोजित विशेष समारोहमा राष्ट्रपति पौडेलले विभूषण प्रदान गरेका हुन् । नयाँ वर्षको अवसर पारेर विभूषण प्रदान गरिएको हो ।
नेपाल सरकारबाट यो सम्मान पाउँदा आफ्नो काँधमा थप जिम्मेवारी आएको माग्ने पत्रकार पुरीको भनाई छ । प्रवलजनशेवाश्री पदकका लागि आफूलाई योग्य ठानेर सम्मान प्रदान गरेको प्रति नेपाल सरकारलाई दुवैजना व्यक्तीत्वहरुले धन्यवाद ज्ञापन गरेका छन् । यता नेपाल पत्रकार महासंघ रौतहट शाखाको सभापती प्रेमचन्द्र झाले हार्दिक बधाई ज्ञापन तथा उतरोतर प्रगतिको लागि शुभकामना व्यक्त गर्नु भएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0