<

 

आरके श्रीवास्तव,गरुडा,चैत २८ गते

रौतहटको फतुवा बिजयपुर नगरपालिकामा नगर विपद व्यवस्थापन समितिको बैठक आज सम्पन्न भएको छ । नगर विपद व्यवस्थापन समितिकी संयोजक कार्यवाहक नगरप्रमुख अम्बेया खातुनको अध्यक्षतामा बैठक बसेको थियो ।

विभिन्न विपद कार्यमा क्षतीहानी नोक्सानी भएको वापत आर्थिक सहयोग वितरण कार्यको लागि बैठक बोलाइएको थियो । मंगलवार भएको बैठकमा विपद क्षतीपूर्ती वापतको रकम वितरण सम्बन्धमा छलफल गरिएको थियो । बैठकमा मानविय क्षती भएकालाइ रु २५ हजार,पशु जन्य,घर,अन्नबाली क्षती भएकालाइ २० हजार र घर,अन्नबाली लताकपडा,भाडा वर्तन क्षती वापत रु १५ हजार दिने सर्वसहमतीबाट निर्णय गरिएको हो ।

बैठकमा नगरभरी बाट प्राप्त विपद कार्यमा क्षतीहानी नोक्सानी भएको फाइलहरुको भुक्तानी दिने निर्णय पनि गरिएको थियो । सो अवसरमा फतुवा बिजयपुर नगरपालिकाका नि.प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत शम्भु कुमार यादव,विपद व्यवस्थापन शाखा प्रमुख बिल्टु राय यादव,राजनितीक दलका प्रतिनिधी बाबुराम अधिकारी,समाजिक विकास समिति

संयोजक सतिश यादव,पूर्वाधार विकास समिति संयोजक राकेश यादव,आर्थिक विकास समिति संयोजक नितेश कुमार चौधरी,इप्रका फतुवा विजयपुरका प्रहरी निरिक्षक अरविन्द कुमार साह,सशस्त्र वेश क्याम्प बिजयपुरका प्रहरी निरिक्षक राजेश आचार्य,वडा नम्बर ३ का वडा अध्यक्ष रामइश्वर राय यादव,वडा नम्बर ६ का वडा अध्यक्ष रामएकवाल राय यादव,वडा नम्बर ७ का वडा अध्यक्ष रामविश्वास राय यादव लगायत विभिन्न वडाका वडा अध्यक्ष,पत्रकारहरु,आमन्त्रीत सदस्यहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0